کاسبان تحریم ؛رفقای رئیس جمهور حقوقدان یا منتقدان !

کاسبان تحریم؛ رفقای رئیس جمهور حقوقدان یا منتقدین !

تاکیدات رئیس جمهور حقوقدان ودارو دسته کودتاچی اصلاح طلبش مبنی بر اینکه عده ای ا(بخوانید منتقدین خط سازش )از وجود تحریم ها کاسب اند وظاهرا" بخاطر همین کاسبی منتقد توافق هسته ای هستند جالب توجه است وبه نظر ما البته ترفندی مضحک است !

چرا ؟

آخه کیست که نداند تحریم های به قول رئیس جمهور آمریکا فلج کننده بعد از کودتای عقیم فتنه مخملی88 وبا گرا دادن کودتا چیان  وبا هدف زمین گیر کردن حکومت ضد کودتا وانتقام از مردمی که علی رغم همه مشکلات پای آرمانهای امام وشهدا ورهبری ایستادند اعمال شده است ؟!

وکیست که نداند توافق احتمالی هسته ای  امروز اگر انجام شود که 99درصد می شود وقول صوری برچیده شدن تحریم ها باز با هدف نجات کودتا چیان از زباله دان تاریخ صورت خواهد گرفت ؟!

آری دیروز تحریم کردند تا مردم از آرمانهای امام وشهدا ورهبری  ومشخصا" استکبار ستیزی که نماد آن دکتر احمدی نژاد بود دست بکشند ......!


وامروز قرار است تحریم ها برداشته شود که کودتا چیان از کمای سیاسی خارج گردند !

با اینحال مضحک ومسخره نیست که جناب رئیس جمهور حقوقدان به خیال خود با زرنگی منتقدین را کاسبان تحریم معرفی کند؟!

.....واالله خیر الماکرین !


/ 5 نظر / 50 بازدید
نام

متن پيام

آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com

همکاري در فروش

سلام وبلاگ جالبي داري بزرگوار به ما هم سر بزن مهربون و نظرت رو در مورد سايتم بگو لطفا http://shopgostar.info/ [گل]

دوستدار اسلام

سلام قولا من رب رحیم به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های "اقتصاد قرآنی" در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید. « ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.» بیانات رهبری - 85 (دیدار با دست اندرکاران اصل 44) و تا به امروز هنوز...

هان؟؟

تقورتي