نوش جان آقای مطهری! بفرمایید سنگ وآجر!

آقای مطهری دیروز مورد اعتراض وخشم جوانان  شیرازی قرار گرفت خوشبختتانه اما آسیب ندید،اگرچه این اقدام را ناپسند میدانیم اما باید گفت ،حداقل ارزش این را داشت تا مطهری که خود سخت حامی فتنه گران  بود اینک طعم تلخ قانون شکنی وحرمت شکنی را بچشد!


البته آنگونه که از نامه سرگشاده مطهری استنباط می شود ظاهرا" زیادی چشیده بطوری که او را به تناقض گویی کشانده است ! چرا ؟

مطهری در این نوشته آورده است :به رئیس کلانتری گفتم شما به جای تلاش برای لغو سخنرانی، الان که اینها در دسترس شما هستند بازداشتشان کنید تا مجازات شوند. اگر یک بار این کار را بکنید دیگر این رذالتها تکرار نمی‌شود!!

و دربخشی دیگری از این نوشته چنین می گوید:به مسئولان استانی و انتظامی شیراز گفتم اگر قرار بر زورآزمایی اجتماعی است بفرمایید تا من هم هوادارانم را به خیابانها فرا بخوانم، در آن صورت این اراذل یک لقمه آنها خواهند بود!!

جناب مطهری تا دیروز از قانون شکنان فتنه گر فتنه 88دفاع می کرد و می گفت: همواره تأکید کرده‌ام که اگر مردمی به طور طبیعی و خودجوش به موضوعی اعتراض داشته باشند باید بتوانند حرف خود را در قالب تجمع یا راه پیمایی بزنند..... پس از انتخابات سال 88 به دلیل نوع رفتار یکی از کاندیداها از چند ماه قبل خصوصا رفتارش در مناظره کذایی و نیز نوع اعلام نتیجه انتخابات و همچنین ادعای پیروزی کاندیدای دیگر، عده قابل توجهی از مردم اعتقاد به تقلب پیدا کردند و اعتراضاتی صورت گرفت. ما به جای آن‌که این آتش را مهار کنیم و درجه هیجان طبیعی برآمده از رقابت‌های انتخاباتی را پایین بیاوریم، برای پیروز انتخابات جشن ملی گرفتیم و در آن جشن کاندیدای پیروز حضور پیدا کرد و سخنان تحریک آمیز به زبان آورد. گویی برنامه‌ای بود برای آن‌که معترضان تحریک شوند. روز بعد مردم معترض برای پاسخگویی به آن جشن ملی به طور طبیعی و بدون آنکه دستوری دریافت کرده باشند

مطهری بعد از دروغ پردازی مبنی بر اینکه به هنگام نطق مورد حمله وکف گرگی قرار گرفته وبعد از پخش فیلم درگیری ومشخص شدن اینکه او نه کفگرگی خورده بلکه کف گرگی زده است در پاسخ به نامه یکی از  نمایندگان مجلس نوشت: گاهی برای کسانی که می‌خواهند خفقان ایجاد کنند «کف‌گرگی» لازم است!


آری آن ظریف میگفت : تا خوری مال مردم خبری از مسلمانی نیست ! تا خورند مالت داد برآری که مسلمانی نیست!

/ 1 نظر / 58 بازدید
سیاوش

همیشه صفحات تاریخ از کودن هایی چون تو رو سیاه بوده حماقت ابدی ارزانیت باد